Serwis WWW dla Ciebie

Pokaż się z dobrej strony swojego serwisu www

Jeśli nie masz jeszcze swojego serwisu lub choćby strony domowej

Każda firma potrzebuje klientów, a nabywcy usług bądź towarów ich dostawców. Coraz częściej poszukiwania odpowiedniego dostawcy przeprowadza się w internecie za pomocą wyszukiwarek. Dlatego właśnie każdy dostawca usług lub towarów MUSI mieć swój serwis internetowy, dzięki któremu „daje się″ odnaleźć wśród wielu innych, konkurujących firm. Czy jest to firma duża, czy działalność jednoosobowa, potrzebujecie tego narzędzia.

Podobnie ma się ze stronami domowymi na przykład twórców. Każdy twórca chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Dlatego powinien mieć możliwość zaprezentowania swojej twórczości na własnej stronie domowej, która posiada ewentualnie galerię utworów na przykład plastycznych.

Dobrze zaprojektowany i wykonany zgodnie ze standardami dostępności i wyszukiwalności serwis www może Wam to zapewnić.

Realizacja takiego przedsięwzięcia nie musi być droga. Każde zlecenie jest przez nas dokładnie omówione z Klientem między innymi co do celów, które ma serwis spełniać oraz jak często i przez kogo będzie aktualizowany.

Jeśli Twój serwis internetowy jest już przestarzały i wymaga modernizacji

Standardy sieciowe 10 lat temu były całkiem inne niż obecnie. Wiąże się to w głównej mierze z corasz szybszymi łączami internetowymi, większymi możliwościami przeglądarek internetowych w zakresie prezentacji treści, trendami estetycznymi a także zwiększonymi wymaganiami dostępności. Wszystko to spowodowało, że co jakiś czas serwisy internetowe wymagają modernizacji.

W zależności od tego, jak bardzo Wasz serwis jest przestarzały modernizacja może być głębsza lub wystarczy tylko lifting. Wszystkie te kwestie są omawiane z naszymi Klientami jeszcze przed podjęciem działań, których efektem będzie serwis nowoczesny, dostarczający w sposób przejrzysty treści i pozwalający w lepszym stopniu spełniać wymogi dostępności i wyszukiwalności.

Dlaczego warto nam powierzyć zadanie budowy lub modernizacji Twojego serwisu?

W zakresie tworzenia i modernizacji serwisów mamy wieloletnie doświadczenie, które ciągle wzbogacamy śledzeniem na bieżąco trendów i standardów w tej dziedzinie.

Podczas projektowania i kodowania stron WWW kładziemy nacisk na:

  • funkcjonalność i estetykę,
  • właściwą architekturę informacji,
  • dostępność dla każdego odbiorcy Waszej witryny,
  • optymalizację serwisu pod kątem wyszukiwalności (SEO),
  • zgodność ze standardami sieciowymi i dobrą praktyką w tym zakresie.

Szycie na miarę czy wdrożenia systemu CMS?

Przed podjęciem decyzji odnośnie wyboru rozwiązania oceniamy w rozmowie z Klientem następujące kwestie:

  • Z jakiego typu serwisem mamy do czynienia (serwis informacyjny, sklep internetowy, obsługa klienta)?
  • Jak często treści serwisu lub strony domowej będą uzupełniane lub zmieniane?
  • Czy Klient dysponuje własnym zapleczem personalnym, które zajmie się ewentualnym uzupełnianiem treści?
  • Jakim budżetem Klient dysponuje?

Po omówieniu powyższych kwestii wspólnie podejmujemy decyzję o wyborze rozwiązania. Spośród wielu systemów typu CMS (Content Management System - System Zarządzania Treścią) najczęściej wdrażamy: Drupal, WordPress, CMS Made Simple. Posiadamy w tym zakresie także własne rozwiązanie autorskie oparte na MySQL oraz PHP.

Jeśli macię Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt mejlowy.