Aplikacje

Działamy jako ASP (Application Service Provider). W wykupionych u nas pakietach instalujemy bezpłatnie wybrane oprogramowanie.

Admin.eISP.pl

Admin.eISP.pl to system administracji parametrów pakietu, całkowicie zautomatyzowany i dostosowany do wykorzystania przez przedsiębiorców, także nie posiadających przygotowania informatycznego. Właściciel pakietu korzystając z systemu eisp może w pełni administrować swoimi kontami, co stanowi nowość w rozwiązaniach tego typu. Pozwala to także na pełną autonomię działań.

Rozwiązanie takie daje także możliwość zakładania kont, aliasów, przekierowań w bardzo prosty sposób - wystarczy tylko wypełnić zestaw formularzy na stronie Admin.eISP.pl. Skonfigurowane (zmienione) elementy działają natychmiast. W celu dostosowania rozwiązania do umiejętności osób rzadziej stykających sie z komputerem, wyposażono je w intuicyjny interfejs graficzny. Pozwala to na sprawne  zarządzanie własnym kontem osobom dopiero rozpoczynającym działalność w domenie usług internetowych, bez konieczności ich długotrwałego szkolenia.

Biznespoczta

Udostępniamy skrzynki pocztowe wraz z oprogramowaniem służącym do zarządzania pocztą, kontaktami oraz własnym czasem. Dołączana za darmo do każdej skrzynki aplikacja dostępna pod adresem poczta.eisp.pl pozwala każdemu użytkownikowi kont pocztowych na przechowywanie własnej książki adresowej na serwerze. Rozbudowane możliwości programu pozwalają także na obsługę grup dyskusyjnych. Dzięki temu istnieje możliwość utrzymywania kontaktów z grupami osób powiązanych tematycznie lub branżowo.

Nasza aplikacja zintegrowana jest z organizerem menedżerskim. Terminarz, Spotkania, Notes oraz Do zrobienia to najważniejsze jego działy. Rozbudowane możliwości edycji wpisów oraz ich sortowania pozwalają na chronologiczny przegląd zaplanowanych zdarzeń. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest pełna kontrola nad własnymi planami. Elektroniczny organizer zabezpiecza jego użytkowników przed umówieniem się na dwa spotkania w jednym terminie, pozwala na swobodne ich planowanie z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem oraz samodzielne ustalanie priorytetów wykonywanych zadań.

Nasza propozycja to także doskonałe narzędzie do pracy grupowej dla osób będących w podróży. Możliwość rozsyłania zadań do uczestników grup roboczych pozwala na koordynację prowadzonych prac osób nie mających ze sobą bezpośredniego kontaktu.

Zintegrowanie poczty z narzędziem umożliwiającym zarządzanie czasem jest nowatorskim podejściem do możliwości jakie daje Internet. Rozwiązanie takie pozwala korzystać z oprogramowania z dowolnego komputera z dostępem do sieci Internet. Dzięki zastosowaniu proponowanej przez nas aplikacji, możliwe jest m.in. zarządzanie kontaktami z klientami i kontrahentami oraz tworzenie własnych grup dyskusyjnych i kontaktowanie się z ich uczestnikami.